Mes pažadame savo klientams suteikti ilgai išliekančius kokybiškus darbus su mūsų siūlomomis sertifikuotomis medžiagomis!

Mūsų trinkelių klojimo komandą sudaro tik kvalifikuoti meistrai, kurie susidurę su skirtingais iššukiais ir kliento lūkeščiais. Tokia patirtis suteikia galimybę klientui suteikti kokybę trinkelių klojimo darbuose bei deramai atsižvelgti, įvertinti kliento lūkeščius ir jo turimą objektą.

Trinkelių klojimas šalia objekto, reikalauja kruopštumo ir tinkamo paruošimo. Prieš atliekant trinkelių klojimo darbus, būtina įvertinti kokias medžiagas reikalinga naudoti ir kiek jų reikia, kad trinkelės išlaikytų gražų vaizdą po ilgo laikotarpio. Mūsų esamas trinkelių klojimo kolektyvas darbuojasi tik su aukštos kokybės medžiagomis, kurios leidžia išsilaikyti estetiniam vaizdui.

Mūsų meistrų komanda tvarkingai, greitai bei kokybiškai atlieka visus lauko trinkelių klojimo darbus už itin konkurencingą kainą. Daugiau nei per dešimtį metų sukaupta darbo patirtis leidžia meistrams tinkamai įvertinti konkretų objektą, kliento lūkesčius, viziją ir, atsižvelgiant į tai, pasiūlyti tinkamiausią sprendimą renkantis statybines medžiagas. Nesvarbu, ar tai būtų mašinų stovėjimo aikštelė, įvažiavimas, takelis ar kita lauko danga – darbus visuomet atliekame kokybiškai bei per trumpiausią įmanomą laiką ir pigiau, nei dauguma kitų įmonių bei meistrų.Į kiekvieną objektą atvykstame nemokamai įvertinti ir paskaičiuoti samatą.

Visiems trinkelių klojimo darbams suteikiame garantiją!

Darbus atliekame Vilniuje ir Vilniaus rajone.

 

 

Norite daugiau informacijos ir nežinote apie garantijas?

Susisiekite su mumis ir męs suteiksime Jums nemokamą konsultaciją prieš darbus ir po darbų.

Trinkelių klojimas Vilniaus rajone.

Trinkelių klojimas
Trinkelių klojimas Vilniaus rajone.

Kokias paslaugas dažniausiai teikiame klientams?

Grindinio ruošimas
Trinkelių klojimas
Klinkerio klojimas
Gatvinio ar įvažiavimo bordiūro įrengimas

Jeigu norite sužinoti, kokias paslaugas dar teikiame:

SPAUSKITE ČIA

 

Populiariausi trinkelių klojimo raštai

 

Trinkelių raštai